محصولی در سبد خرید وجود ندارد

 

 

 
 
 
 

منابع ارشد علوم کامپیوتر 99

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ارشد علوم کامپیوتر

 

متخصصان علوم کامپیوتر به دنبال ماهیت و چگونگی انجام محاسبات برای حل مشکلات هستند. آنها بررسی می‎کنند آیا یک مساله قابل محاسبه هست یا نه، و در صورت مثبت بودن جواب، الگوریتم‌های مختلف حل مساله را بررسی و مقایسه می‌کنند تا بدانند کدامیک جواب درست و بهتری تولید می‌کند.

برای این کار، زبان‌های برنامه نویسی طراحی می‌کنند که بتوانند راه حل‌های منتخب را به طور کارایی پیاده‌سازی کنند. آنها سیستم‌های کامپیوتری طراحی، کارایی سنجی و اجرا می‎کنند که این راه حل‌ها را به صورت حرفه‌ای اجرا کند. از طرف دیگر، با استفاده از ذهن تحلیل‌گر خود، پایه های ریاضی این مراحل را محکم می‌کنند.

 

علوم کامپیوتر ,ارشد علوم کامپیوتر ,دکتری علوم کامپیوتر ,منابع ارشد علوم کامپیوتر ,منابع دکتری علوم کامپیوتر ,منابع دکتری بیوانفورماتیک ,دکتری بیوانفورماتیک ,,,,,, 

  

کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر 

علوم کامپیوتر از جمله رشته های می باشد ، که دانشجو با شنیدن اسم این رشته یاد ریاضیات سنگین می افتد ، شاید در سطح لیسانس و مقطع کارشناسی یک سری از دروس رشته علوم کامپیوتر ریاضی باشد ، اما در ارشد علوم کامپیوتر یک سری گرایش های وجود دارد که اصلا ریاضیات سنگینی ندارند ، گرایش های مثل هوش مصنوعی ، بیوانفورماتیک ، داده کاوی و حتی می توان گفت ارشد علوم کامپیوتر شامل یک سری گرایش های کاربردی مثل داده کاوی و بیوانفورماتیک می باشد، که در ادامه گرایش های  ارشد علوم کامپیوتر  را به صورت کامل مشاهده می کنید.

 

گرایش های ارشد علوم کامپیوتر 

 • گرایش محاسبات علمی 
 • گرایش الگوریتم و نظریه محاسبه
 • گرایش نظریه سیستم ها
 • گرایش محاسبات نرم و هوش مصنوعی
 • گرایش منطق و روش های صوری
 • گرایش داده کاوی
 • گرایش بیوانفورماتیک

 

بهترین منابع ارشد علوم کامپیوتر سال 99 

علوم کامپیوتر ,ارشد علوم کامپیوتر ,دکتری علوم کامپیوتر ,منابع ارشد علوم کامپیوتر ,منابع دکتری علوم کامپیوتر ,منابع دکتری بیوانفورماتیک ,دکتری بیوانفورماتیک ,,,,,,

 

هر دانشجوی ارشد علوم کامپیوتر که شروع به مطالعه کنکور می کند ، از همون روز اول به رتبه و درصد خود فکر می کند ، این که با چه درصد هایی چه رتبه ای در ارشد علوم کامپیوتر کسب می کند و مشاهده کارنامه ها می تواند به دانشجو در نحوه مطالعه و برنامه ریزی برای رتبه مورد نظر کمک کند ، به همین در ادامه تعدادی از کارنامه های ارشد علوم کامپیوتر درسال 98 آمده است که می توانید این کارنامه های را مشاهده کنید و متناسب با درصد و رتبه مورد نظر به مطالعه خود ادامه دهید.

 


کارنامه های ارشد علوم کامپیوتر 

 

 کارنامه رتبه 64(سهمیه) ارشد علوم کامپیوتر : 

 

 کارنامه رتبه 62 ارشد علوم کامپیوتر 

 

 کارنامه رتبه 141 ارشد علوم کامپیوتر 

 کارنامه رتبه 172 ارشد علوم کامپیوتر 

 

کلاس های ارشد علوم کامپیوتر 

 این که دانشجو خودش بخواهد برای کنکور مطالعه کند و آماده شود ، هیچ مشکلی نیست ، و دانشجویان ارشد علوم کامپیوتر می توانند با تهیه کتاب های معرفی شده در همین صفحه به روند مطالعاتی خود ادامه دهند ، اما کلاس های حضوری و انلاین ارشد علوم کامپیوتر می تواند کمک شایانی به دانشجو در سرعت گرفتن روند مطالعه داشته باشد ، علاوه بر این دانشجو می تواند همزمان با کلاس مطالعه خود را پیش بگیرد و این موضوع باعث می شود تا همزمان با اتمام کلاس ها ، درس مورد نظر به اتمام برسد و این نگرانی وجود نداشته باشد که مطالعه درس مورد نظر تمام نشد . در ادامه لیست های کلاس های آنلاین ارشد علوم کامپیوتر در ترم زمستان 98 آمده است .
 
 
ارشد علوم کامپیوتر ,منابع ارشد علوم کامپیوتر ,منابع دکتری علوم کامپیوتر ,دکتری علوم کامپیوتر ,منابع کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر ,منابع دکتری علوم کامپیوتر ,منابع دکتری رشته علوم کامپیوتر ,علوم کامپیوتر در ارشد ,علوم کامپیوتر در دکتری
 
 
 
 

فیلم های آموزشی ارشد علوم کامپیوتر

برای بعضی از دروس ارشد علوم کامپیوتر فیلم های آموزشی تهیه شده است ، که این فیلم های آموزشی بسیار با کیفیت ضبط شده است و تمامی مطالبی که در کلاس های حضوری و آنلاین در کلاس ها گفته شده می شود ، در فیلم ها نیز کامل پوشش داده می شود ، برای دروس داده و الگوریتم ، رضیات گسسته ، نظریه محاسبه ، منطق و نظریه مجموه ها ، فیلم آموزشی مناسبی تولید شده است ، نمونه فیلم های آموزشی مبانی منطق و نظریه مجموعه ها را در این صفحه می توانید مشاهده کنید.

نظرات (0)

تاکنون هیچ نظری ارسال نشده است

نظرات خود را ارسال کنید

 1. ارسال نظر به عنوان میهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
کوقعیت خود را به اشتراک بگذارید
متن نمایش داده شده در تصویر زیر را تایپ کنید

شاید این مطالب برای شما مفید باشد :

منابع ارشد کامپیوتر

منابع ارشد نرم افزار

منابع ارشد هوش مصنوعی

منابیع ارشد معماری کامپیوتری

منابع ارشد علوم کامپیوتر

پاسخ تشریحی ساختمان گسسته دکتری علوم کام

ارتباط با ما

 • dummy0912-439-5416

 • dummy021-88922915

 • dummysajjad_nazmi@gmail.com

درباره ما

برای مشاوره و راهنمایی ،تدریس دروس کامپیوتر ارشد و دکتری این وب سایت را راه اندازی کردیم ، و امیدواریم با دراختیار گذاشتن تجربیات سالهای متمادی ،کمک حال شما عزیزان در رسیدن به اهداف تان باشیم ،شما هم چنین می توانید آخرین اخبار و تغییرات تمامی گرایش های کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را ازین وب سایت دریافت کنید

جستجو